21 Mayıs 2015 Perşembe

Bulgur imalatcilari

Bulgur İmalatçıları

Emekli Gida San. Tic. Ltd. Sti
Adress: P.K.1008 Gaziantep Adıyaman Yolu Uzeri 15.km / Gaziantep
Tel: +90 342 482 10 71Fax: +90 342 482 10 72
E-Posta: emekli@emeklibulgur.com.tr

Asil Gida Bulgurlari
Bilgi:
Adress: Narlı Tepe Mah. 130.Cad. Sonu No.146 / Gaziantep
Tel: +90 342 271 44 44
Fax: +90 342 271 60 80
E-Posta: asil@asilbulgur.com.tr
Web: http://www.asilbulgur.com.tr

Baharoglu Tarim Urunleri San. Tic. A.S.
Bilgi: Bulgur, bakliyat
Adress: 2.Org. San. Bölg. Dursun Bak Bulvarı No: 3 / Gaziantep
Tel: +90 342 337 26 93
Fax: +90 342 337 15 17
E-Posta: baharoglu@baharoglu.com
Web: http://www.baharoglu.com

Baktat Gida San Tic. Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: Yalova Yolu Derince Mevkii 2.Km Gemlik / Bursa
Tel: +90 224 513 13 58
Fax: +90 224 513 12 48
E-Posta: baktat@baktat.com.tr
Web: http://www.baktat.com

Bys Dis Ticaret A.S.
Bilgi: Gıda, temizlik ürünleri, inşaat malzemeleri, kereste, banyo setleri
Adress: Evren Mah. Ataturk Bulvari No: 35 Karacailyas / Mersin
Tel: +90 324 221 91 11
Fax: +90 324 221 91 19
E-Posta: bys@bys.com.tr
Web: http://www.bys.com.tr

Celik Gida San. ve Tic. Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: Pınarbaşı M.Kocahacı S. No.2/E Mut / Mersin
Tel: +90 324 774 16 93
Fax: +90 324 774 25 38
E-Posta: celikbulgur@hotmail.com
Web: http://www.celikbulgur.com

Didem Gida Ith. Ihr. Tic. San. A.S.
Bilgi:
Adress: Kocatepe Mah. 12.Sok. No:241 K:5 D.56 / istanbul
Tel: +90 212 640 62 18
Fax: +90 212 640 62 17
E-Posta: info@didemfoods.com
Web: http://www.didemfoods.com

Entegre Gida San. A.S.
Bilgi: Kuruyemiş, bakliyat ve şifalı bitkiler
Adress: H.Ciftligi Sarılık Mevkii Fatih Mah. / Malatya
Tel: +90 422 311 01 31
Fax: +90 422 311 01 34
E-Posta: office@entegre.com
Web: http://www.entegre.com

Goze Tarim Urun. Paz. San. Tic. A.S.
Bilgi: Pirinç, nohut, mercimek, fasulye, bulgur, meyve suyu
Adress: Cilek Mah. Sok. No: 92 / Mersin
Tel: +90 324 221 96 25
Fax: +90 324 221 96 29
E-Posta: ihracat@gozetarim.com.tr
Web: http://www.gozetarim.com.tr

Ipek Bulgur A.S.
Bilgi:
Adress: Organize Sanayi Bolgesi 2 No.lu Bulvar / Mardin
Tel: +90 482 215 14 23
Fax: +90 482 215 22 92
E-Posta: ipek@ipekbulgur.com
Web: http://www.ipekbulgur.com

Kahraman Tarim Urunleri A.S.
Bilgi:
Adress: Adıyaman Yolu 6.km. / Gaziantep
Tel: +90 342 428 13 13
Fax: +90 342 428 11 73
E-Posta: info@kahramanans.com
Web: http://www.kahramanas.com

Baklan Gida San. Dis Tic. Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: Ankara Yolu 4. Km. Sungurlu / Corum
Tel: +90 364 311 47 64
Fax: +90 364 311 86 14
E-Posta: info@baktat.com
Web: http://www.baktat.com

Leziz Gida San. Tic. Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: 3.Org. San. Bol. 109. Ada 10. Parsel / Gaziantep
Tel: +90 342 337 93 37
Fax: +90 342 337 94 19
E-Posta: info@lezizbakliyat.com
Web: http://www.lezizbakliyat.com

Ereks Ihracat Ithalat ve Ticaret A.S.
Bilgi:
Adress: Bagdat Cad. No: 469 / 5 Suadiye / istanbul
Tel: +90 216 372 06 59
Fax: +90 216 373 69 91
E-Posta: info@ereks.com.tr
Web: http://www.ereks.com.tr

Memisoglu Tarim Urun Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: Adana-Mersin Karayolu Uzeri 12. Km. / Mersin
Tel: +90 324 454 04 04
Fax: +90 324 454 04 06
E-Posta: tatbakliyat@tatbakliyat.com
Web: http://www.tatbakliyat.com

Reis Tarimsal Urunler San. Tic. A.S.
Bilgi:
Adress: OSB Aykosan San. Sitesi 2. Kisim 2.Ada C Blok / istanbul
Tel: +90 212 671 97 00
Fax: +90 212 671 97 01
E-Posta: reis@reisgida.com.tr
Web: http://www.reisgida.com.tr

Dincer Gida San. Tic. Ltd. Sti.
Bilgi:
Adress: Ataturk Mah. Su Is Cad. No : 37 Umraniye / istanbul
Tel: +90 216 443 08 78
Fax: +90 216 443 08 80
E-Posta: dincer@dincer.com
Web: http://www.dincer.com

Ozsari Gida San. ve Tic. Ltd. Sti.
Bilgi: Bulgur, bulgur ürünleri
Adress: Taskopru Cad. No: 84 Nizip / Gaziantep
Tel: +90 342 513 03 72
Fax: +90 342 513 01 21
E-Posta: ozsari@ozsaribulgur.com
Web: http://www.ozsaribulgur.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Formu/Contact Form

Ad

E-posta *

Mesaj *