25 Mart 2015 Çarşamba

Tahin Helvasi İhrac Ettigimiz Ulkeler

Tahin Helvası İhrac Ettiğimiz Ülkeler - Grafik 1

Değer : ABD Doları

Ülke adı                       Ölçü                              İhracat Miktar                         İhracat Dolar
Almanya KG757.6923.153.379
SuriyeKG505.4491.817.450
CezayirKG532.9431.450.588
IrakKG523.6421.399.215
BelçikaKG237.5781.244.040
ABDKG186.059893.689
Rusya FederasyonuKG334.133851.221
İngiltereKG86.328483.288
LibyaKG102.863474.015
FransaKG63.171358.846
TürkmenistanKG110.388332.114
PolonyaKG68.560315.911
KazakistanKG87.485310.352
İsrailKG88.900309.221
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG91.197309.011
AvusturyaKG47.528224.711
AvustralyaKG32.331176.762
FilistinKG46.616148.912
AHL Serbest BölgesiKG18.817137.194
HollandaKG30.884126.727
İsviçreKG15.75597.131
YemenKG47.12085.560
LetonyaKG11.81482.398
BelarusKG17.47276.480
UkraynaKG26.70561.020
Bosna-HersekKG17.89960.516
KosovaKG14.26755.688
Mersin Serbest BölgesiKG6.58455.254
MakedonyaKG10.59254.174
İsveçKG11.36853.645
AzerbaycanKG9.16453.506
YunanistanKG13.75547.038
ÇadKG17.28045.000
İtalyaKG7.61042.073
KanadaKG6.91541.406
DanimarkaKG6.58641.152
ArnavutlukKG11.27332.729
GürcistanKG6.12731.712
MısırKG9.99625.151
Bursa Serbest BölgesiKG5.95424.715
Yeni ZelandaKG3.20419.652
BAEKG3.35519.223
RomanyaKG4.75817.043
NorveçKG3.40616.935
Güney Afrika CumhuriyetiKG2.02516.703
BulgaristanKG2.56313.858
LitvanyaKG2.80212.495
SingapurKG2.96112.230
LübnanKG3.33210.852
KatarKG2.20410.587
KuveytKG1.2028.851
Suudi ArabistanKG1.7397.896
ÜrdünKG1.1847.627
HırvatistanKG1.1057.356
BahreynKG8945.590
GanaKG1.3345.200
GabonKG4333.639
MalezyaKG7203.480
KırgızistanKG5232.899
İranKG7122.866
İspanyaKG4482.251
GineKG5301.931
İzmir Serbest BölgesiKG5101.877
Hong KongKG4241.765
MacaristanKG3481.682
Ekvator GinesiKG3891.672
ÖzbekistanKG4201.512
NepalKG3541.398
EtiyopyaKG274960
Ege Serbest BölgesiKG222792
TacikistanKG130586
İrlandaKG84509
MaltaKG63371
UruguayKG30328
AfganistanKG36158
Toplam4.271.51815.805.768
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Formu/Contact Form

Ad

E-posta *

Mesaj *