14 Ekim 2014 Salı

sandvic panel sandwich sandovicÇatı Panelleri-Roof Panels-3 Hadveli 3 Ribs -5 hadveli çatı sandviç paneli 5 ribs roof sandwich panel- Teras ve az eğimli çatılar için çatı sandviç panel-roof sandwich panel for flat low pitched roofs-gıda tesisleri ve asidik ortamlar için çatı sandviç panel -roof panel for food foundation and acidic environment

Sandviç Panel Montajı Nasıl Yapılır ?

İstenen boylarda hazirlanan sandviç paneller , şantiyeye kamyon veya tırlarla sevk edilir. çatı sandviç paneller , vinç ile çatıya aktarılır . sandviç paneller , noktasal yük hesap edilerek çatı yüzeyine yayılmalıdır.

sandviç panel uygulama detayı
Rüzgarda uçmaya karşı sandwich paneller sıkıca bağlanmalıdır.Sandviç panelin çatıda kaymaması için önlem alınmalıdır.Çatı panelinin altında kalması gereken aksesuarlar  (alt mahya ,saçak altı ,vadi dere ,dere gibi) sandviç panelden önce monte edilmelidir.Sandviç panel  yüzeyinin zarar görmemesi için lastik tabanlı ayakkabı kullanılmalıdır.Sandviç panel kesilmesi gerekiyorsa testere ya da dekopaj kullanılmalıdır.Sandviç panel, kesim , kaynak ya da delme sırasında ortaya çıkan atıklar korozyana sebep vermemek için panel yüzeyi fırça ile temizlenmelidir.

sandviç panel akıllı vidası 8 cm
Çatı sandviç panelde metrekarede 3 , cephe sandviç panelde  1,5 Adetten az akıllı vida  kullanılmamalıdır.


sandviç panel taşıma
Sandviç panel montajı hakim rüzgarın tersine yapılır. yan binilerde önce alttaki sonra üstteki parça monte edilir.Sandviç Panel alttaki taşıyıcıya vidalanır.mutlaka epdm contalı vidalar kullanılmalıdır.Mineral yün izolasyonlu sandviç panel , diğer sandviç panele  göre daha hassas ve ağırdır.mineral yünlü sandviç panel ya da camyünü ıslanmaması için muhafaza edilmelidir.Taşyünü ya da cam yünü sandviç panel yüzeyi su ile temizlenmeli ve solvent gibi kimyasal çözücü kullanılmamalıdır.

Sandviç Panel İhracatı

Sandviç Panel İhracatı Nasıl Yapılır? ■ Sandviç Panel G.T.İ.P No Nedir? ... Görüntüle

Sandviç Panel Firmaları

Sandviç Panel Firmaları   Yöyke m Panel - 2002 ... Görüntüle

Ankara Trapez Sac Firmaları

panel ,İstanbul'da sandviç panel , trapez sac , pvc panel ve kiremit metal satış ve uygulamasını ... Görüntüle

Yeni Konu: Sandviç Panel İhracatı

Aşağıdaki linkten konuya ulaşabilirsiniz: http://www.ithalatihracat.biz/?pnum=2087 Etiketler : sandviç panel duyuru ... Görüntüle
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İletişim Formu/Contact Form

Ad

E-posta *

Mesaj *